Forfattere
Her er en liste af alle forfattere der har skrevet på sexwriter.

Denne liste bliver opdateret hver gang en ny historie bliver udgivet.
Først vises der 50 forfattere der sidst har udgivet en historie - bruger du søgefunktionen er listen ikke begrænset til 50.
Du kan skrive flere søge ord, disse skal adskilles af et mellemrum.

Søg her:


Navn
  
Antal
  
Tot besøg
  
Gns besøg
  
Tot stemmer
  
Gns
  
Komment.
  
Historier
  
Sidespringeren11211112111874,0152006-07-31
Kash132545325451573,08102006-07-31
Resevoir dog.129844298443583,54172006-07-31
Wonderdreng11954619546292,3812006-07-31
Feriedrengen134742347422473,8002006-07-31
Bølle11244212442903,8452006-07-31
Lillepigen11527215272823,4352006-07-31
Xalmon122628226281313,50112006-07-31
Gdrunk3119359397866933,11252006-07-31
Anthrax5102016204038764,04312006-07-31
Henrik71906722723911133,68432006-07-31
Ægtemanden258889294444063,41182006-07-31
Chaufføren143185431853843,96162006-07-31
Bøffen268579342905333,8782006-07-31
Dinkyf31656685522311763,86412006-07-31
Yoda115681156811443,3172006-07-31
Maximus264440322204062,21272006-07-31
Charlotte122364223641493,0362006-07-31
Svenåge6164305273844553,0562006-07-31
L.11473714737704,0482006-07-31
Den heldige376695255655393,07252006-07-31
Fedtmuler143497434973073,79142006-07-31
Den flove12621626216792,6142006-07-31
Fysmanden
senioren()
3105948353164263,52112006-07-31
Den generte248693243464053,64132006-07-31
Alexander124004240042023,8692006-07-31
Naboen12640126401423,5262006-07-31
Dick2133484667426793,79252006-07-31
Flowerprober11792917929963,70102006-07-31
Line119916199161073,9552006-07-31
Jarle11070010700182,3922006-07-31
Denma250774253873323,07152006-07-31
Kap12286222862442,9342006-07-31
P691878852087616263,71672006-07-31
Louise271070355355063,85262006-07-31
Teknikeren159020590203003,14212006-07-31
Omikron3101709339038763,79402006-07-31
Sn130761307612302,8052006-07-31
Mulle124568245681563,3192006-07-31
Erotikskriveren118811188112053,8982006-07-31
Morten258714293573382,77232006-07-31
Bulderby138180381801583,85102006-07-31
Fængselsbetjent11582615826873,2372006-07-31
Miss kitten262526312632934,05312006-07-31
Rollos far126679266792663,92192006-07-31
Joggingtøsen286389431946253,87292006-07-31
Xxx149553495533133,4582006-07-31
Locotus150166501663293,4682006-07-31
Kiggeren190459904596234,05452006-07-31
H.h.11597015970883,8262006-07-31